-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Këmbimi valutor: “Ngrijnë” monedhat e huaja

Kryesoret

Sot më 3 prill 2023, dollari amerikan blihet me 104 lekë dhe shitet me 105 lekë.

Euro blihet me 112.9 lekë dhe shitet 113.6 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 128 lekë dhe shitet me 129 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 113 lekë, ndërsa në shitje me 114 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 76.4 lekë dhe në shitje me 78.9 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

“Ngrijnë” monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 3 prill 2023

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit