-sidi education-spot_img
2.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

I gërvishi makinën! Zbresin shoferët, plas grushti në Tiranë

Kryesoret

Një sherr mes tre personave ka ndodhur gjatë pasdites së sotme te rrethrrotullimi i “Zogut të Zi” në Tiranë. Shkak ka qenë gërvishtja e një makine.

“Rreth orës 18:45, afër rrethrrotullimit të Zogut të Zi, shtetasi A. H., 49 vjeç, banues në Dibër, dhe M. H., 23 vjeç, banues në Tiranë, kanë gërvishur automjetin që drejtonte shtetasi E. Sh., 28 vjeç, banues në Tiranë.

Pasi janë gërvishur dy mjetet, kanë dalë të dy palët duke u konfliktuar dhe kanë goditur njëri-tjetrin me grushte. Si pasojë e goditjeve kanë marrë dëmtime të lehta.

Të dy palët e përfshira në konflikt janë shoqëruar në komisariat dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes” njofton policia.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit