-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Nuk i del inati, cila është vajza që Luizi urren më shumë?

Kryesoret

Pyetja e radhës e cila krijoi diskutim mes banorëve, ishte se cilin person nuk pëlqejnë ata.

Luizi sapo lexoi pyetjen tha se ai nuk e pëlqen fare Tea Trifonin, ish banoren e këtij edicioni, me argumentin se i duket antipatike. Kristi i tha atij që pyetja është më e gjerë se kaq dhe ka të bëjë edhe me personat kudo në botë, duke marrë shembullin e një lideri. Ai tha se nëse do e vinte Tean përballë një lideri botëror, sërish do zgjidhte Tean.

Luizi: Tea Trifoni.

Kristi: Jo këtu, në përgjithësi, në botë.

Luizi: Po në botë o vëlla, lider, çfarëdo të futësh brenda, Tea Trifoni. Mes Kim Jong Un dhe Tea Trifonit… Mes çdo njeriu në botë dhe Tea Trifonit, zgjedh Tea Trifonin.

Kristi: Po pse mor burrë?

Luizi: Se është o vëlla, antipatike.

Efi nga ana tjetër, veçoi Olta Gixharin, ndërsa Deamishel tha se ajo nuk e pëlqen si njeri një vajzë që dikur e patur shumë shoqe, pasi ndryshe hiqej dhe ndryshe ishte.

Kristi duke folur me batuta, i tha Deas se shoqja e saj është si Luizi. Ky i fundit nuk e mori si batutë komentin e Kristit dhe i tha atij se nuk ka bërë ndonjë gjë, që ta bëjë këtë lloj krahasimi.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit