-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pamje nga darka romantike e yjeve të BBV

Kryesoret

Krist Aliaj dhe Jori Delli janë ish- banorë të Big Brother Vip Albania që gjatë rrugëtimi të tyre u komentuan për një pëlqim të mundshëm. Kristi arriti të shkoj deri në finale madje u shpall i dyti pas fituesit Luiz Ejlli.

Brenda shtëpisë Jori dhe Kristi nuk shpenzonin shumë kohë së bashku edhe pse ky i fundit shpesh e ngacmonte dhe mundohej ti afrohej bukuroshes.

Është Jori ajo që ka publikuar një video me Kristin  ku shihet se ka dalë për darkë me të.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
-Raiffeisen-spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit