-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Po punonte tokën! E zë poshtë zetori

Kryesoret

Mbrëmjen e djeshme në fshatin Hysgjokaj, Lushnjë J. Xh. 62 vjeç duke punuar tokën me zetor është rrëzuar aksidentalisht dhe e ka zënë poshtë mjeti bujqësor.

Për pasojë 62-vjeçari ka humbur jetën. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë për vlerësim.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit