-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tragjedi në Mykonos, mbytet varka me refugjatë 3 të vdekur e 12 të zhdukur

Kryesoret

Mbytet varka me refugjatë afër Mykonos, ndërkohë që janë gjendur 3 persona të vdekur.

Mësohet se mes viktimave janë dy gra dhe një burrë, ndërsa po kërkohen 12 persona të tjerë.

Sipas të dhënave, në varkë ndodheshin 17 refugjatë.

Patrulla bregdetare e Mykonos kryen operacion për shpëtimin e refugjatëve pas sinjalit në orën 06:30 kur peshkatarë shpëtuan 3 refugjatë në det të hapur.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
-Raiffeisen-spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit