-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Trajneri Silvinjo dhe kapiteni Hysaj: Jemi gati, tifozët mbështetje e madhe!

Kryesoret

Në prag të ndeshjes së parë të muajit qershor kundër Moldavisë, e vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Europian ‘Gjermani 2024’, që do të luhet nesër në stadiumin ‘Air Albania’ duke nisur nga ora 20:45, trajneri i Shqipërisë, Silvinjo dhe kapiteni i ekipit kombëtar, Elseid Hysaj dolën në një konferencë për media në sallën e konferencave të stadiumit kryeqytetas.

Luan kombëtarja! Rrugët që do të bllokohen në Tiranë (HARTA)

Trajneri Silvinjo vlerësoi kundërshtarin dhe foli për përgatitjet e duelit me Moldavinë. Tekniku është i bindur se skuadra e tij do të bëjë maksimumin në fushën e lojës dhe me ndihmën e tifozëve do ta kalojë me sukses këtë finale të parë siç e quan ai.

KONFERENCA E PLOTË E SILVINJOS DHE HYSAJT

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit