-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Zjarr në Maliq, shkrumbohet kasollja me ushqime

Kryesoret

Pasditen e sotme është regjistruar një zjarr ku u shkrumbua një kasolle në fshatin Orman të bashkisë Maliq.

Sipas raportimeve në kasolle kishte baza ushqimore për bagëti. Zjarrfikësit kanë ndërhyrë menjëherë dhe kanë bërë të mundur fikjen e saj duke mos lejuar që të përhapet në zonë.

Nuk dihet ende shkaku i zjarrit, por pritet që grupi hetimor të punojë për zbardhjen e mëtejshme të ngjarjes.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit