-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

E rëndë! E zuri korrenti, gruaja vdes duke u larë në dush

Kryesoret

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Cërrikut.

Një 32-vjeçare ka ndërruar jetë pasi teksa po lahej dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike

Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth orës 20:40.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit