-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Luizi do të përfaqësojë sërish Shqipërinë në Eurovision? Më në fund vjen përgjigja…

Kryesoret

Luiz Ejlli rikthehet në ekran/ Ja spektakli ku do të konkurojë këngëtari

Luiz Ejlli vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Është mësuar se tashmë këngëtarin do e shikojmë sërish në ekran, pasi ai gati dhe projektin më të ri muzikor.

M këtë të fundit mendohet se do të konkurojë për në Festivalin e Këngës në RTSH, një në konkurs që nëse do të triumfojë i hap portën e rikthimit të tij në skenën ndërkombëtare të “Eurovision”-it.

Lajmin e ka bërë të ditur kompozitori Klodian Qafoku nëpërmjet një fotoje të bërë me Luizin, të cilën e ka publikuar në rrjete sociale, i cili ka shkrua: “Eurovison…Së shpejti,” dhe me një emoji duke qeshur.

Luiz Ejlli rikthehet në ekran/ Ja spektakli ku do të konkurojë

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit