-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksident në Delvinë, polici përplaset kokë më kokë me turistët italianë

Kryesoret

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Kardhiq–Delvinë, në vendin e quajtur Vergo.

Mësohet se dy mjete janë përplasur ku në njërin udhëtonte një punonjës i Policisë Kufitare dhe në automjetin tjetër një çift italian.

Për fat të mirë nuk ka të lënduar nga kjo përplasje, por vetëm dëme materiale.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit