-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Prindërit mbyllin vajzën në makinë dhe shkojnë në dasmë

Kryesoret

Në Cusago në provincën e Milanos, një vajzë tetë muajshe mbeti vetëm brenda një makine të parkuar nga prindërit e saj, të cilët po festonin dasmën e shoqes së tyre në një restorant.

Karabinierët kanë ndërhyrë dhe kanë rënë në gjurmët e prindërve.

Babai dhe mamaja u justifikuan duke shpjeguar se e monitoronin vajzën e tyre përmes një telefoni celular me video të pozicionuar pranë vogëlushes.

Të dy u raportuan nga policia për braktisje të fëmijëve. Vogëlushja në gjendje të mirë shëndetësore është kthyer te prindërit e saj, shkruan Tgcom.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit