-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Benzinën në dorë! Babë e bir nisen t’i vënë flakën pronares së shtëpisë

Kryesoret

E rëndë në Itali. Dy shqiptarë babë e bir 64 dhe 37 vjeç me origjinë shqiptare janë arrestuar nga policia italiane, pasi tentuan që të digjnin me benzine një të moshuar.

Shqiptarët tentuan që t’i vinin flakën të afërmes së tyre që jetonin në një shtëpi.

E moshuara ka bërë denoncimin në polici, duke theksuar se kishte arritur që t’i shpëtonte një sulmi hakmarrës nga babë e bir.

Ata jetonin në shtëpinë e të moshuarës prej disa vitesh dhe kanë debatuar me të.

Kur të gjithë të afërmit e tjerë në shtëpi kishin fjetur, babë e bir, kanë hyrë në dhomën e gjumit të gruas me një bidon me benzinë, duke synuar t’i vinin flakën.

Sapo ndjeu aromën e benzinës, gruaja ka bërtitur dhe ka dalë jashtë, duke i shpëtuar kështu sulmit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit