-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Adoleshentet konsumojnë tullumbacet me oksid azoti në Tiranë, momenti kur njëra prej tyre shembet në tokë

Kryesoret

Një video ku shfaqen një grup grup vajzash adoleshente duke pirë oksid azoti përmes tullumbaceve po bëhet virale.

Në një moment në pamjet e publikuara nga JOQ njëra prej vajzave nuk është ndjerë mirë kur e ka konsumuar pasi shihet teksa bie në tokë si pasojë e substancës së fortë që përmban ky lloj gazi.

Shumë shpejt tullumbacet e rrezikshme me oksid azoti që shiten lirshëm nëpër lokalet e Tiranës do të ndalohen me ligj.

Lajmin e bëri me dije Ministri i Brendshëm, Taulant Balla në Kuvend, i cili tha se është lëndë e palejuar dhe do të  vendoset në kontrollin e shteti deri sa të bëhet ligji që do e cilësojë si drogë.

“Të ço shumë avion”! Kush është “sheiku” i Durrësit që u kap me tullumbace?

Adoleshentet janë filmuar nga një person ende i paidentifikuar, ndërsa ende nuk dihet vendi ku ndodhen dhe koha kur është kapur ky moment.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit