-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Luizit i dhurohet “luani” në Prishtinë, Olta s’e lë pa komentuar

Kryesoret

Premiera e filmit “Në Kuadër të Dashurisë” mbrëmjen e shkuar u zhvendos në Prishtinë. Ata që tërhoqën vëmendje ishin sigurisht protagonistët e filmit, Luiz dhe Olta.

Duket se as ‘puthja’ nuk i paska ftohur ‘gjakrat’ mes tyre.

Në një moment teksa po kalonin në tapetin e kuq ku gjetën kohën të përshëndeteshin edhe me fansat, këta të fundit i dhurojnë Luizit një bluzë me figurën e luanit.

Olta e cila kalon aty  pranë nuk kursehet dhe e lë një koment, pasi e quan “mace”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit