-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Ke inat?”, Luizi reagim epik për nepset e Kiarës: Sa mirë që je me nerva se…

Kryesoret

Moderatorja Kiara Tito ka shtuar sërish dyshimet për shtatzëni me një postim të bërë në rrjete sociale.

Tito ka zbuluar nepsin e çuditshëm të ushqimit ditët e fundit, e këtë herë i paska shkuar mendja keq për bukë, hudhra e djathë.

Kiara ka etiketuar Luizin te postimi dhe ky i fundit i ka çuar një mesazh ku i thotë se është i lumtur që janë inatosur me njëri-tjetrin pasi kështu Kiara nuk do i flejë pranë me erën e hudhrave.

Ky mesazh e ka bërë Kiarën të qeshë, e cila e ka publikuar edhe për fansat.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit