-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Fëmijën e lashë në bodrum se më braktisi i dashuri”! Lirohet nga qelia nëna në Tiranë

Kryesoret

Lirohet nga qelia nëna që braktisi foshnjën të mërkurën në një bodrum në Tiranë, që fatkeqësisht ndërroi jetë një ditë më pas në spital. Eglanta Isufi do të vijojë që të hetohet për braktisjen e foshnjën në masën “arrest shtëpie”.

30-vjeçarja ka deklaruar se arsyeja që e ka fshehur shtatzëninë dhe ka braktisur bebin ka qenë sepse nuk ka dashur që të merret vesh nga familjarët e saj, pasi është e pamartuar.

Më braktisi i dashuri që quhet Klodi. Lindjen e kreva në bodrum dhe e la aty fëmijën” mësohet se ka deklaruar ndër të tjera 30-vjeçarja që punonte në një fabrikë këpucësh në kryeqytet.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit