-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

11 pengjet e liruara dje do të takohen me familjarët pas kaq ditësh…

Kryesoret

Ministria e shëndetësisië së Izraelit bëri me dije se së fundmi 11 pengje izraelite që u liruan dje kanë mbërritur në Qëndrën Mjekësore Tel Aviv.

Bëhet fjalë për 9 fëmijë dhe dy gra. Familjet e pengjeve janë duke pritur në spital për t’u ribashkuar pas 52 ditësh, tha ministria e shëndetësisë në një deklaratë.

Ndërkohë Hamasi publikoi videon e dorëzimit të 4-të të pengjeve në Kryqin e Kuq në Gaza, siç ka bërë në tre rastet e tjera.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit