-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

FOTO/ Këtu u vra gruaja në rrugë, britma dhe ulërima nga fëmijët

Kryesoret

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sonte në dalje të Prishtinës. Gruaja e cila mbeti e vdekur nga të shtënat me armë zjarri është Liridona Murseli.

Sipas mediave të Kosovës, viktima e identifikuar si Liridona Murseli është bashkëshortja e Naim Murselit, ish-këshilltarit të Behgjet Pacollit kur mbante detyrën e Presidentit të Kosovës. Sipas të njëjtave burime, 33-vjeçarja mund të jetë grabitur dhe më pas është vrarë nga autorët.

Dyshohet se ajo u vra me armë zjarri nga hajdutët, të cilët ua zunë priten derisa ajo së bashku me familjen e saj po udhëtonin me veturë. Viktima është nënë e dy fëmijëve

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit