-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

FOTO/ Radhë për të hyrë në stadium dhe forca policore! Situata para derbit

Kryesoret

Atmosfera e derbit ka nisur të elektrizohet një orë para fillimit të takimit. Në stadium ka nisur hyrja e tifozerive, por ka radhë për të hyrë brenda.

Forcat e policisë dhe sigurimi janë prezent duke kryer kontrolle të imtësisë te tifozët që hyjnë në stadium.

Përveç kontrollit të biletës tifozët u nënshtrohen edhe kontrollit trupor, për të evituar hyrjen e sendeve të pa lejuara në stadium./Panorama Sport

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit