-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Nxënësja qëllon për vdekje shokët e klasës, më pas vetëvritet

Kryesoret

Në Rusi një nxënëse 14-vjeçare qëlloi për vdekje dy nga shokët e klasës në një shkollë në qytetin  Bryansk, dhe më pas vrau veten.

Siç raportojnë mediat e huaja si pasojë e të shtënave kanë mbetur të plagosur dhe 4 persona të tjerë.

Policia ka deklaruar se vajza qëlloi me armën e babait të sajë dhe se shkaqet e ngjarjes janë ende nën hetim.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit