-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksidenti i rëndë, 6 të plagosur mes tyre dhe një 11-vjeçare

Kryesoret

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 6 persona.

Drejtuesi i automjetit me iniciale  V. Ç., 67 vjeç, është përplasur me automjetin me drejtues qytetarin A. A., 39 vjeç.

Nga ky aksident është lënduar 67-vjeçari si dhe 4 pasagjerët që udhëtonin me të.

Gjithashtu ka mbetur e lënduar një 11-vjeçare e cila udhëtonte me drejtuesin me iniciale A.A.

Të dëmtuarit ndodhen në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit