-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Asambleja e Partisë Socialiste votëbesoi emrat e rinj të sekretariatit, ja lista

Kryesoret

Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste u mblodh pas Kongresit të Jashtëzakonshëm ku votëbesuan aparatin përbërës të Sekretariatit të Partisë Socialiste të Shqipërisë.

U zgjodh si më poshtë:

Blendi Klosi – Sekretar i Përgjithshëm

Ardian Çela – Sekretar Organizativ

Eduart Ndreca – Sekretar i Burimeve Njerëzore

Evis Kushi – Sekretare e Gruas

Etjen Xhafaj – Sekretar Digjital dhe i Rinisë

Eridjan Salianji – Sekretar për Çështjet Zgjedhore

Milva Ekonomi – Sekretare e Programit

Romina Kuko –  Sekretare për Marrëdhëniet me Jashtë

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit