-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksident tragjik në Lushnjë, e përplasi makina ndërron jetë këmbësori

Kryesoret

Një aksident tragjik i ka kushtuar jetën një personi mbasditen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:50 në Golem,Lushnjë, ku siç raportohet nga policia një shofer S.V., 64-vjeç teksa drejtonte makinën e tij tip “Volswagen” ka aksidentuar me pasojë vdekjen një shtetas, ende i paidentifikuar.

64 vjeçari i cili është banues në Pojan, është shoqëruar nga uniformat blu në Komisariat, me të cilin po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit që ka ndërruar jetë dhe për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit