-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

2024 vijon xhiron në glob, mbërrin dhe në Australi! Shfaqje magjike me fishekzjarrë

Kryesoret

2024 mbërriti dhe në Australi ku qielli është “pushtuar” nga spektakli i fishekzjarrëve.

Qytetarët kanë shijuar atmosferën festive, duke mirëpritur vitin e ri me festë.

Shfaqja e fishekzjarrëve zgjati mbi 5 minuta, teksa magjia në qiell ishte mahnitëse.

 

Mbërrin 2024 në glob! Zelanda e Re në spektakël fishekzjarrësh

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit