-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Plaçkitet shtëpia e futbollistit të Kosovës

Kryesoret

Shtëpia e yllit të Kosovës, Edon Zhegrova është plaçkitur natën e Vitit të Ri. Këto janë raportimet që vijnë nga media franceze, BFM TV.

Ngjarja ka ndodhur pak para mesnatës, mbrëmjen e 31 dhjetorit. Në vendngjarje, zyrtarët policorë kishin zbuluar se dera e përparme ishte hapur me forcë dhe dhoma të shumta në shtëpi ishin kontrolluar. 

Në momentin e plaçkitjes, ishte aktivizuar alarmi mirëpo 24-vjeçari, Zhegrova në ato momente nuk ka qenë në shtëpi. 

Me të mbërritur në vendin e ngjarjes, policia filloi kontrollin për të konstatuar dëmet fillestare dhe sipas asaj që raportohet bëhet fjalë se hajdutët kanë vjedhur veshje luksoze dhe sende të tjera me vlerë./ Panorama Sport

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit