-sidi education-spot_img
19.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

grabitje

Tentuan të shisnin euro të vjedhura nga bankat e BE-së, gjykata jep vendimin

Gjykata e Durrësit ka lënë me ‘arrest shtëpie’ Taulant Demerxhiu dhe Vladimir Kokomani. Tre ditë më parë ata u arrestuan pasi grabitën një shumë...

Tiranë/ 32-vjeçari ngacmon seksualisht dhe grabit një grua

Një 32-vjeçar ka rënë në prangat e uniformave blu, pasi dyshohet se i ka vjedhur një shumë parash një shtetaseje, si dhe e ka ngacmuar atë...

Milano/ Shqiptari plagos babë e bijë gjatë grabitjes

Një 49-vjeçar shqiptar është arrestuar në Milano për vrasje të mbetur në tentativë, vjedhje dhe armëmbajtje pa leje. Ngjarja për të cilën ka rënë në pranga ka ndodhur më...

Korçë/ 39-vjeçari grabit me forcë të moshuarën në mes të rrugës

Një 39-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Korçës, pasi siç bëhet me dije, ka grabitur me forcë një të moshuar. Policia informon se...

Arrestohen tre të rinjtë që bënë ‘namin’ në Vlorë me pistoletë lodër

Tre persona janë arrestuar në Vlorë pasi kishin kryer dy vjedhje nën kërcënimin e një pistolete me silenciator, e cila ishte lodër. Ata i kishin...

Tentoi të vidhte exchange-n, në pranga 30-vjeçari

Policia ka arrestuar 30-vjeçarin, Erindi Lubishta, i cili dyshohet se tentoi të grabisë dje një pikë këmbimi valutor në Durrës. Në momentin e arrestimit, i...

Hajduti me armë në brez i vjedh portofolin e bën dhe për spital

Një grabitje me armë si dhe plagosje është raportuar në Gjilan të Kosovës. Siç bëhet me dije nga mediat vendase, në polici viktima ka raportuar...

Grabitje me armë në një exchange, hajduti ‘gllabëron’ 30 mijë euro

Një grabitje e armatosur ka ndodhur në një pikë këmbimi valutor të mërkurën rreth orës 12:20 ne rrugën” Sali Qeku” në Ferizaj. Lajmin e ka...

Grabitet në mes të natës argjendaria në Tiranë

Një grabitje ka ndodhur gjatë natës së mbrëmshme në Tiranë. Siç bëhet me dije nga policia një argjendari është grabitur tek "Rruga e Dibrës" ndërsa...

Pengmarrje në Mirditë/ E grabisin dhe e hedhin në rrugë

Morën me forcë në makinë një 19-vjeçar dhe e mbajtën në garazhin e një pallati për t’i vjedhur paratë, arrestohen 2 të rinj. Sekuestrohen...

Latest news

/5pyetjet.al