-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

EMRI+FOTO/ Humbi jetën në aksident në Itali, kush është shqiptari

Kryesoret

38-vjeçari shqiptari Erion Bali, menaxher në një restorant, është viktima e aksidentit tragjik në Itali, që ndodhi në orën 05:20 të mëngjesit të sotëm, në via Mantova, Itali.

Bali humbi kontrollin e mjetit të tij, “Volkswagen Golf” dhe është përplasur me një parmak. Përplasja ka qenë fatale për shqiptarin saqë humbi jetën në vendngjarje.

Dyshohet se 38-vjeçarin e ka zënë gjumi në timon.

“E zuri gjumi në timon?” Shqiptari humb kontrollin e mjetit, përplaset për vdekje

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit