-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Reshje intensive”, ja cila pjesë e territorit preket/ Moti

Kryesoret

Ditën e nesërme priten reshje mesatare deri lokalisht intensive në qarkun Shkodër të shoqëruara me shtrëngata.
Ndërsa në qarqet e tjera priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në qarqet Kukës dhe Lezhë.
Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 10 / 15 °C
në vendet e ulëta: 8 / 15 °C
në vendet malore: 2 / 9 °C.
Ndërsa era pritet të jetë e lehtë deri mesatare.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit