-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Filloi dëbora, filloi kaosi në Rrugën e Arbrit

Kryesoret

Sa herë ka reshje dëbore në Rrugën e Arbrit ka kaos dhe bllokim të qarkullimit.

Prej orëve të para të ditës së sotme sapo kanë nisur reshjet filluan problemet në këtë aks që janë hedhur miliona euro.

Pritet ndërhyrja e borëpastrueseve.

Ka shtrëngata! Qytetet që u zgjuan të mbuluara nga dëbora!

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit