-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Sara Gjordeni del zbuluar: Më mbajtën këtu vetëm nga…

Kryesoret

Në një zhvillim të papritur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania 3”, modelja dhe prezantuesja e njohur Sara Gjordeni ka ndarë me bashkëbanorët e saj një përvojë të brendshme që ka kaluar ditët e fundit.

Në një bisedë të fshehtë dhe plot tension me konkurrenten Riken, Sara ka shprehur se ka pasur një moment të dobësisë ku ka dëshiruar të largohej nga gara.

Sara ka treguar se të hënën ka bërë përpjekje të largohet por është përballur me një ndalim nga ana e produksionit të programit.

“Ti e di që unë të hënën kam tentuar të iki. Më kanë mbajtur këtu. Ja ta them unë. Dhe s’më kanë lënë të iki, veçse nga kjo histori”, ka rrëfyer ajo me një ton të përzemërt, duke zbuluar një anë më të ndjeshme të karakterit të saj në sytë e publikut.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit