-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Loja e “Vëllait të Madh”, “armiqtë” bëhen çifte, Roza: Unë me Ledionën, fundi!

Kryesoret

Vëllai i Madh u ka dhënë një tjetër sfidë banorëve, këtë herë ata do të qëndrojnë të lidhur me letër celofoni, çift.

Erjola, si liderë e shtëpisë, ka ndarë në çifte banorët e Big Brother VIP, por që u shoqërua me pakënaqësi nga këta të fundit.

Përpara startimit të lojës Roza ka qëndruar në living me Gracianon, Fatjonin, Dean, Gazin dhe Olsin.

Roza u shpreh se fakti që ajo është në lojë çift me Ledionën, situata do të jetë shumë e vështirë.

Kjo vjen pasi dyshja ka pasur debate të shumta më njëra-tjetrën për situata të ndryshme në shtëpi.

Roza: Unë me Ledionën, fundi!

Fationi: Këto të dyja do ta prishin lojën.

Roza: O zemra ime, nuk e besoj.

Çiftet do të qëndrojnë minimumi 3 orë të lidhur me letër plastike, ndërsa në qoftë se njëri prej tyre nuk e realizon kushtin e përcaktuar rrjedhimisht humbin të gjithë.

Ata do të kenë edhe duart të lidhura, e për këtë nuk do të munden t’i përdorin dot.

Por nga ana tjetër çifti që reziston më shumë nga të gjithë do të fitojë 2000 euro shpërblim.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit