-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Mbrëmja nis me sherr, Sara dhe Ilnisa akuzojnë njëra tjetrën: Ti po vjedh lojën time!

Kryesoret

Spektakli i mbrëmjes së sotme në Big Brother ka nisur menjëherë mes debateve.

Banoret e përfshira ishin menjëherë Sara dhe Ilnisa të cilat vazhdojnë hedhin akuza ndaj njëra tjetrës.

Sara: U nxeha kur Ilnisa përmendte Bardhin në bisedat tona. Më ka marrë, kur ishim tek krevati i saj, i thash që kam dëgjuar se më ruan nga Bardhi, por nuk e ke asgjë. Unë dua që debatet tona të jenë mes nesh dhe jo me Bardhin dhe Meritonin. Ilnsa atë ditë më ka dhënë dorën.

Ilnisa: Atë që di të bësh më mirë është të kamuflosh, gjëja që di më mirë është të manipulosh.

Sara: I kam thënë që sot e mbrapa jemi unë dhe ti (Ilnisa).

 

Ilnisa: Ti po vjedh lojën time! Unë e di që je shumë e zonja të më manipulosh. Unë fillova të të besoja çdo gjë që nxirrje nga goja.

Sara: Ti më provokon gjithë kohës. Ke gjetur një pikë të dobët dhe më provokon.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit