-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Gëzuar Shën Valentinin”, çfarë po ndodh mes Florit dhe Efit?

Kryesoret

Këngëtari i njohur i showbiz-it i cili është larguar prej disa kohësh nga media dhe muzika së fundmi është shfaqur në disa postime të personazheve VIP.

Së fundmi, këngëtari ka postuar një foto provokuese me ish-banoren e ‘Big Brother VIP 2’, Efi Dhedhes.

Në foto shfaqet këngëtari duke e puthur në faqe, ndërsa Efi e ka shoqëruar postimin e saj duke ironizuar me fjalët: “Gëzuar Shën Valentinin”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit