-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Bardhi: Rrugët e mia me Bashën janë ndarë

Kryesoret

Gazment Bardhi njoftoi sot bashkimin e grupit të PD-së. Tha më tej se së shpejti do të ketë lajme për bashkimin e të gjithë kampit opozitar. I ftuar te “5Pyetjet nga Babaramo” deklaroi se rrugët me Lulzim Bashën i ka ndarë.

Kandidat i opozitës për kryeministër? Bardhi: Berisha, faktori kryesor, për vete s’e mendoj

“Jemi bashkuar në grup, aksion opozitar dhe partinë Demokratike. Nga nesër do të jemi krah demokratëve. Vula është pronë e anëtarëve të partisë nuk gjykoj se ka anëtarë që thonë nuk i përket…deri tani është një vendim i shkallës së parë. Unë e kam respektuar. Për momentin është në fuqi ai vendim i shkallës së parë.

Grupi rikthehet në PD, Bardhi te ‘5Pyetjet’: Jemi në një front kundër Ramës

Lulzim Basha nuk është i pozicionuar qartësisht në opozitë, ndërkohë që duhet të ishte krah cdo demokrati, opozitar në betejë kundër Edi Ramës. Rrugët tona ndahen në këtë pikë. Unë kam kundërshtar Edi Ramën. Kjo është e vetmja studio ku diskutohet për bashkimin e opozitës, ky është lajm i keq për Edi Ramën” tha ai.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit