-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Plagosje me thikë në Tiranë

Kryesoret

Plagosje me thikë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:55 në rrugën “Prokop Mima”.

Konkretisht ngjarja ka ndodhur te “Komuna e Parisit”. F. B. 30 vjeç dyshohet se ka plagosur me thikë M. I. 32 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë po vijojnë krehjen e zonës për kapjen e autorit të dyshuar. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit