-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Plas debati mes Meritonit dhe Ledjonës: Ik te Ilnisa, ik!

Kryesoret

Ledjona dhe Françeska kanë debatuar keq me Meritonin, i cili sipas tyre, bën çfarë ti thotë Ilnisa në shtëpinë e “Big Brother VIP 3”.

Dy vajzat e këshilluan moderatorin që të zgjohet dhe të kuptojë lojën e partneres së tij. Ndërkohë Françeska e ka quajtur atë “bukuroshja e fjetur”.

Nga ana tjetër, Meritoni është ndier i ofenduar nga kjo fjalë e banores dhe i ka kërkuar asaj që mos ta ofendojë, megjithëse ia ktheu me po të njëjtën monedhë.

Ledjona: Zgjohu, zgjohu more se po të shkundim të gjithë dhe ti nuk po zgjohesh

Françeska: Mos qaj, mos qaj po shko te Ilnisa

Meritoni: O deksha unë për ju

Ledjona: Kaq gjumë të rëndë ke moj zemra

Françeska: Jam munduar dje po nuk zgjohet ky, i pëlqen të qëndrojë si bukuroshja e fjetur. Fli bukuroshe

Meritoni: Mos ofendo me fjalën bukuroshe. Mos ofendo o manikine

Françeska: Shko lahu se boll u fërkove kështu

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit