-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Shefi e pushoi, punonjësi merr armën dhe shkon i qëllon me plumba

Kryesoret

Një ish-punonjës është rikthyer në kompaninë në Athinë ku e pushuan nga puna dhe ka qëlluar me armë më pas vrau veten.

Raportohet se nga të shtënat me armë ka 1 viktimë dhe dy të plagosur.

Sipas informacioneve të para, autori është një ish-punonjës, me origjinë egjiptiane, i cili është shkarkuar nga puna.

Sipas protothema, ai ka qenë përgjegjës në kompani për vite me radhë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit