-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Vrasje

U dënua për vrasje, Fatmir Hoxha shpallet i pafajshëm pas 3 vitesh

Lirohet nga burgu Fatmir Hoxha, i akuzuar për vrasjen e 50-vjeçarit Ahmet Toska në lagjen “Sheq i Madh”, ngjarje e cila ka ndodhur në...

Vriten dy persona në një sulm me armë

Dy njerëz u vranë dhe një tjetër u plagos nga një burrë i cili shtiu me armë zjarri në dy lokacione në qytetin jugor...

Vrasja e 41-vjeçarit në Fier, gjendet makina që u përdor nga autorët

Policia bën me dije se është gjendur dhe sekuestruar automjeti i përdorur nga autorët, gjatë vrasjes së 41-vjeçarit Elton Javori në Fier disa ditë...

Vrasja e Liridonës, babai i Naimit: E takova djalin në burg, ja çfarë më tha…

Shaban Murseli, babai i Naim Murselit, të dyshuar për vrasjen e bashkëshortes së tij Liridona Ademajt, ka konfirmuar se e ka takuar djalin e...

I shiti armën Naimit, kush është personi i katërt i arrestuar për vrasjen e Liridonës

Është arrestuar sot edhe personi i katërt i përfshirë në rastin e vrasjes së Liridona Ademajt. Sipas mediave në Kosovë, i arrestuari është Tomë Dodaj...

Vranë elektricistin e fermës së kanabisit, dy shqiptarët akuza njeri-tjetrit për…

Të dyshuarit shqiptarë vazhdojnë të akuzojnë njëri-tjetrin për vrasjen e Festim Kalajt në një plantacion kanabisi në Belgjikë. Dy të akuzuarit shqiptarë, Erjon Hotaj 33-vjec...

Publikohet fotoja e Laert Haxhiut brenda burgut grek

Publikohet për herë të parë fotoja e të shumëkërkuarit Laert Haxhiu, i arrestuar disa muaj më parë në Greqi. Haxhiu u arrestua në muajin maj...

“Familja kërkon gjak”! Vëllai i Liridonës i përgjigjet babait të Naimit: Mos më dil para

Vrasja e Liridona Ademajt më 29 nëntor ka tronditur opinionin publik. Ishte raportuar se familjeve të të dyshuarve u janë dhënë dy ditë besë dhe...

“Ne kërkojmë gjak”! Babai i Naimit: Erdhën dy veta, nëse duan le të më vrasin

Vrasja e Liridona Ademajt më 29 nëntor ka tronditur opinionin publik. Ishte raportuar se familjeve të të dyshuarve u janë dhënë dy ditë besë dhe...

Dinamika/ Plumba nga makinat në lëvizje, si u vra Javori nga dy vëllezërit në Fier?

Zbardhen detaje të reja nga ekzekutimi me armë zjarri që ndodhi paraditen e djeshme në lagjen “16 Prilli” në Fier. Elton Javori 41-vjeç u...

Latest news

/5pyetjet.al