-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

I armatosur në lokal, arrestohet 30-vjeçari në Mullet

Kryesoret

Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia pasi kishte qenë i armatosur në një lokal në Mullet të Tiranës.

Në pranga është vendosur qytetari me iniciale L. Ç., 30 vjeç, banues në Tiranë.

Shërbimet e Policisë kanë lokalizuar në një lokal në Mullet, shtetasin L. Ç., të cilit gjatë kontrollit fizik i gjetën një armë zjarri pistoletë dhe krehër me municion luftarak, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit