-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksident në Fier-Ballsh, plagoset 12-vjeçarja dhe babai

Kryesoret

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor “Fier-Ballsh”.

Sipas policisë bëhet me dije se automjeti me drejtuesin me iniciale S.H, 65 vjeç është përplasur me automjetin me drejtues R.B.

Fatkeqësisht nga ky aksident është lënduar qytetari S.H dhe pasagjerja në mjetin që ai drejtonte, vajza e tij 12-vjeçare.

NJOFTIMI I POLICISE

Rreth orës 08:15, në aksin rrugor “Fier-Ballsh”, automjeti me drejtues shtetasin S. H., 65 vjeç, është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin R. B. Si pasojë, është dëmtuar shtetasi S. H. dhe pasagjerja në automjetin që drejtonte ai, vajza e tij 12 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve. 2 të dëmtuarit janë jashtë rrezikut për jetën.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit