-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vrau fqinjin për gërvishtjen e makinës, lihet në burg Ilir Kocilja

Kryesoret

Gjykata e Durrësit ka vendosur “Arrest me burg” për Ilir Kociljan, i cili vrau në Durrës Halil Kokën.

Ilir Koçilja deklaroi para oficerit të krimeve të rënda se shkak për konfliktin ishte bërë gërvishtja e makinës.

Ai u shpreh se me Kokën ishin fqinj dhe se nuk shkonin mirë me njëri-tjetrin prej disa kohësh, pasi sipas tij, Koka e linte makinën te hyrja e pallatit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit