-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Mes Ledionës dhe Romeos ja kush u zgjodh lideri i shtëpisë

Kryesoret

Ditën e sotme në Big Brother Vip është votuar për liderin e shtëpisë.

Banorët humbën sfidën pasi Meritoni nuk e respektoi dhe theu rregullin dhe për këtë arsye ata mbetën pa buxhet gjithë javën.

Mes Romeos dhe Ledionës më shumë vota për të qenë lider deri të martën mori Lediona.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit