-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

lediona xheladinaj

Çfarë po ndodh? Lediona bën gati valixhet, Egla e ndalon

Debatet e shumta e me tone të lartë brenda shtëpisë duket se kanë ndikuar emocionalisht Ledjonën e cila herë pas here ka kërkuar që...

Erjola nuk ndalon hakmarrjen: Do t’i ha hallvën!

Erjola Doci vazhdon të thurë plane në fshehtësi kundra Ilnisës së bashku me Julin dhe Ledionën. Teksa bisedonin Erjola i thotë Ledionës një shprehje jo...

Lediona dhe Juli plan djallëzor: Silvin fute mes çiftit Ilnisa-Meriton

Aktori Jul Deda së bashku me gazetaren Lediona Xheladinaj kanë thurur një plan në "Big Brother" për të hapur probleme në çiftin Meriton-Ilnisa. Lediona u...

‘Ki kujdes nga ai’, Lediona paralajmëron Heidin

Hyrja e banorëve të rinj mesa duket ka filluar të frikësoj paksa banorët e shtëpisë. Teksa po qëndronin në oborr, Ledjona këshillon Heidin që të...

Agravon debati mes Ledionës dhe Ilnisës: Nxjerr mbeturina nga goja

Debati mes dy gazetareve në Big Brother ka vijuar të jetë me tone të larta. Ilnisa dhe Lediona janë përplasur sërish. Ilnisa: E pe si...

I përmendi vajzën, plas debati mes Ledionës dhe Romeos

Disa ditë më parë Meritoni i përmendi Ledionës vajzën e sdaj gjë që u diskutua dhe sot në spaktakël. Meritoni: Më tha që vajza e...

Mes Ledionës dhe Romeos ja kush u zgjodh lideri i shtëpisë

Ditën e sotme në Big Brother Vip është votuar për liderin e shtëpisë. Banorët humbën sfidën pasi Meritoni nuk e respektoi dhe theu rregullin dhe...

Debati Roza-Lediona: Para fytyrës do të të rri dhe do të t’i shtyp

Debatet mes Roza Latit dhe Ledjona Xheladinajt vijojnë të jenë të ashpra dhe me tone ofenduese brenda shtëpisë së Big Borther Vip. Roza i është...

Agravon sherri mes Ledionës dhe Romeos, ja arsyeja

Bllokimi i tualetit nga njëri prej grupeve të ndarë nga Vëllai i Madh për të realizuar një lojë, ka agravuar në debat. Romeo fillimisht...

“E kam rritur vajzën e vetme”! Ish-burri përgënjeshtron Ledionën: Po përdor fëmijët për famë

Banorja e Big Brother Vip, gazetarja Lediona Xheladinaj komentoi sot edhe marrëdhënien me ish-bashkëshortin e saj, që është dhe babai i vajzës, duke thënë...

Latest news

/5pyetjet.al