-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Burri, gruaja dhe djali, tre të zhdukur pa “nam e nishan”

Kryesoret

Tre persona janë zhdukur gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Një rast është raportuar se ka ndodhur në Prishtinë, ku gruaja ka raportuar se që nga 29 janari nuk di asgjë për vendndodhjen e bashkëshortit të saj.

Një rast tjetër është raportuar në Podujevë ku e zhdukur që nga 17 shkurti është një grua.

Ndërkohë që rasti tjetër ka ndodhur në Fushë-Kosovë, u djali ka raportuar se i është zhdukur babai nga data 15 shkurt.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit