-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

E rëndë në Shkodër! Ndërron jetë 23-vjeçarja, konsumoi fotoksinë

Kryesoret

Një ngjarje e rënë ka ndodhur në Shkodër ku një 23-vjeçare ka humbur jetën pasi ka konsumuar fotoksinë.
Ajo u dërgua fillimisht në spital për ndihmë mjekësore, por nuk mundi të mbijetone.

Njoftimi i policisë:
Në Spitalin Rajonal Shkodër, është dërguar për ndihmë mjeksore shtetasja S. H., 23 vjeçe, banuese në Shkodër, e cila më pas ka humbur jetën.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se kjo shtetase ka humbur jetën, si pasojë e konsumimit të lëndës helmuese fotoksinë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit