-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Grabiti këmbimin valutor me armë lodre, policia jep 5000 euro shpërblim për çdo informacion

Kryesoret

Policia ka sjellë disa detaje nga grabitja e këmbimit valutor që ndodhi pak më parë në lagjen e Kombinatit. Policia ofron 5000 euro për njerëzit që mund të disponojnë informacion për autorin dhe gjithashtu nga kamerat e sigurisë është kapur një foto e tij.

Njoftimi i policisë:

DVP Tiranë fton qytetarët që të japin informacion për autorin e kësaj ngjarjeje dhe vendos shpërblim 5000 euro, për çdo informacion të vlefshëm që do të çojë në kapjen e tij.

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë vendos në dispozicion të qytetarëve, numrat e telefonit 112 dhe 069 411 8879 duke garantuar anonimatin e plotë të çdo telefonuesi.

‘Skifteri’ i maskuar grabit këmbimin valutor në Kombinat

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit