-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Moti nesër/ Temperaturat në rritje, vazhdojnë vranësirat në vend

Kryesoret

Ditën e Martë vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshmë atmosferike.
Moti do të jetë me alternime vranësirash dhe intervale të herëpasherëshme kthjellimesh.
Era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i jugut me shpejtësi 1-8m/s, ndërsa përgjatë vijës bregdetare e lugina era fiton shpejtësi 10-15m/sek shoqëruar dallgëzim të forcës 2-3 ballë.
Temperaturat parashikohen:
në zonat malore 4 deri 17°C
në zonat e ulëta 5 deri 22°C
në zonat bregdetare 7 deri 22°C

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit