-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Shembje masive gurësh/ Bllokohet qarkullimi në Rrugën e Arbrit

Kryesoret

Qarkullimi në Rrugën e Arbrit, saktësisht tek Shkalla e Tujanit, është bllokuar.

Bëhet me dije se shkak është bërë rënia masive e gurëve në rrugë.

Një situatë e rrezikshme që ka sjellë dhe ndalimin e qarkullimit të mjeteve.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit