-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Digjet ‘BMW’ në Vlorë, policia zbardh detajet

Kryesoret

Një makinë është djegur mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Mësohet se automjeti tip “BMW” është në pronësi të Andi Selimajt.

“Rreth orës 00:00, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një automjet tip “BMW X5”, në pronësi të shtetasit A. S, banues në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.”, thuhet në njoftimin e policisë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit